ВАКС вп’яте відвів суддю у справі судді Вовка

ВАКС вп'яте відвів суддю у справі судді Вовка

Колегія Вищого антикорупційного суду задовольнила скаргу судді Павла Вовка та ухвалила рішення про відведення однієї із суддів Тетяни Гавриленко. У зв’язку з цим засідання відкладено вже вп’яте. Про це пише » ZN «.

– заява захисника Заруцького А.В. щодо відведення судді Гавриленка Т.Г. задовольнити. Справу передати управлінню документообігу та організаційного забезпечення Вищого антикорупційного суду для заміни відведеної судді зі складу суду, — йдеться у ухвалі суду.

Йдеться про голову ОАСК Павла Вовка, якому повідомили про підозру у 2020 році. Підозру також отримали його заступник та кілька суддів. За версією слідства, всі підозрювані діяли у рамках злочинної організації, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Сам Вовк заявив, що жодних підозр він не отримував і готовий доводити свою правоту. Обшуки, які пройшли в ОАСК, суддя розцінює як тиск на нього та відомство, яке він очолює.

У серпні 2020 року НАБУ оголосило Вовка у розшук. Сам суддя стверджував, що перебуває в Україні, ні від кого не ховається і готовий прийти на допит, якщо його викличуть. У червні 2022 року силовики передали справу до суду, але розгляд справи ще не почався.

Джерело