Вісім головних новин України та світу на 19:00 8 лютого


Вісім головних новин України та світу на 19:00 8 лютого

Володимир Зеленський и Ріші Сунак (Фото: EPA)

1. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДВІДАВ ВЕЛИКУ БРИТАНІЮ. Президент полетів до Великобританії. Він зустрівся з прем’єр-міністром та королем, виступив перед британським парламентом. (докладніше)

2. ВЕЛИКА БРИТАНІЯ ПЕРЕДАСТЬ УКРАЇНІ ЗБРОЮ ДАЛЬНЬОГО РАДІУСУ ДІЇ. Офіційний Лондон оголосив, що на зустрічі із Зеленським британський прем’єр запропонує йому «можливості більшої дальності» для Сил оборони. (докладніше)

3. ВЕЛИКА БРИТАНІЯ БЕРЕТЬСЯ ЗА НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІТЧИКІВ НА ВИНИЩУВАЧАХ НАТО. Інструктори Королівських військово-повітряних сил Великої Британії почнуть навчати українських льотчиків, щоб вони могли літати на винищувачах стандарту НАТО. (докладніше)

4. ВЕЛИКА БРИТАНІЯ ПОСИЛИЛА САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ. Велика Британія розширила санкції проти 15 російських осіб та компаній, які допомагають Росії вести війну проти України. (докладніше)

5. НІМЕЧЧИНА ПЕРЕДАЛА ВСУ ЩЕ GEPARD, НАВАНТАЖУВАЧІ, АНТЕНИ. Німеччина поставила ЗСУ черговий пакет військової допомоги, до якого увійшли важкі армійські навантажувачі та ще дві зенітні самохідні установки Gepard. (докладніше)

6. MH17. СЛІДЧА ГРУПА ВВАЖАЄ, ЩО РІШЕННЯ НАДАТИ БОЙОВИКАМ «БУК» УХВАЛИВ ПУТІН. Об’єднана слідча група (JIT) з розслідування катастрофи MH17 заявила, що є вагомі підстави вважати, що рішення про надання ракетного комплексу «Бук» бойовикам терористичної організації ДНР було ухвалено російським диктатором Володимиром Путіним. (докладніше)

7. ЗЕЛЕНСЬКИЙ СЬОГОДНІ ЗУСТРІНЕТЬСЯ З МАКРОНОМ ТА ШОЛЬЦЕМ У ПАРИЖІ. Канцлер Німеччини увечері прилетить до Парижа для зустрічі з президентами України та Франції. (докладніше)

8. ВОЛЛЕСУ ДОРУЧЕНО ВИВЧИТИ, ЯКІ ЛІТАКИ БРИТАНІЯ МОЖЕ В ПЕРСПЕКТИВІ ДАТИ УКРАЇНІ. Прем’єр-міністр Великої Британії доручив міністру оборони вивчити, які британські літаки у перспективі можуть бути відправлені до України. (докладніше)

Джерело

Новости Украины