Влада вже розробляє план відновлення Мелітополя після деокупації

Власть уже разрабатывает план восстановления Мелитополя после деоккупации

Мелітополь вже понад шість місяців перебуває в окупації. Місцеві жителі з нетерпінням чекають на прихід ЗСУ, а влада готується відновлювати місто.

Учора, 16 вересня, Мелітопольський міський голова Іван Федоров разом із представниками Європейського інвестиційного банку та інших європейських інституцій обговорив шляхи майбутнього відновлення України та подальшу реалізацію інфраструктурних проектів у Мелітополі.

– У 2014 році, після Революції Гідності та вторгнення Росії до Криму, Донецька та Луганська, Мелітополь став другим будинком для тисяч переселенців. Тоді ми побачили, як Росія позбавляє людей майбутнього і зупиняє будь-який розвиток, – написав мер у своєму Телеграм-каналі.

Усі ці вісім років місцеві чиновники спільно з представниками влади різних рівнів покращували соціальну інфраструктуру міста. У співпраці з Європейським інвестиційним банком було успішно реалізовано 15 масштабних проектів із тепломодернізації та капітального ремонту медичних, освітніх, спортивних та культурних закладів.

– У тому, що Україна переможе, ми не маємо сумнівів. Тому вже сьогодні ми маємо план відновлення Мелітополя. Упевнений, що за підтримки ЄІБ ми зможемо ще раз довести: наше місто, як і вся Україна, заслуговує на європейське майбутнє, – додав Іван Федоров.

Нагадаємо, що у Мелітополі все більше колаборантів йдуть на співпрацю з українськими спецслужбами.