У Міноборони звернулися до мешканців тилових міст: Боріться на всіх можливих фронтах


У Міноборони звернулися до мешканців тилових міст: Боріться на всіх можливих фронтах

Ганна Маляр (фото: Ганна Маляр/Facebook)

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр закликала мешканців тилових міст боротися на всіх можливих фронтах та нагадала, що повномасштабна війна з Росією триває. Про це вона повідомила на брифінгу 11 серпня.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За її словами, попри «умовну тишу» у тилових населених пунктах, активна фаза великої війни з РФ продовжується, а жорстокість російських окупантів іноді зростає.

Вона закликала жителів тилових міст боротися на економічному, інформаційному, дипломатичному та на всіх можливих фронтах.

«Випробування війною спільне для всіх нас, сьогодні кожен з нас воїн і наша перемога буде спільною. Збройні Сили України знають, що роблять і великий обсяг інформації не виходить за межі дозволеного у воєнний час, це потрібно розуміти», – наголосила Маляр.

  • Народний депутат Ярослав Железняк заявив, що на найближчому засіданні Верховна Рада продовжить воєнний стан. Також варто чекати на указ про продовження загальної мобілізації.
  • Ірина Верещук заявила, що обов’язкова евакуація може торкнутися не лише мешканців Донеччини, а й деяких населених пунктів Харківщини, Херсонщини та Запоріжчини.
  • Кабмін опублікував розпорядження щодо проведення обов’язкової евакуації населення Донеччини. Евакуацію здійснюватимуть у безпечні райони 13 регіонів.

Читайте також: У Кабміні показали алгоритм дій для тих, хто евакуюватиметься з Донеччини

Джерело