У Москві чоловік убив друга, який не підтримував «спецоперацію» та російських окупантів в Україні

В Москве мужчина убил друга, который не поддерживал "спецоперацию" и российских оккупантов в Украине

У Москві чоловік убив свого товариша під час суперечки про "спецоперацію" РФ в Україні. Росіянину не сподобалася проукраїнська позиція свого знайомого, який не підтримував окупації та вбивства мирних жителів.

Про цей інцидент розповів Telegram-канал Baza. Вбивство сталося ще 3 серпня, коли двоє чоловіків, Віталій та Павло, випивали на квартирі у свого знайомого – Олександра.

"У якийсь момент розмова у хлопців небезпечно звернула у бік України. Слово за слово, і з'ясувалося, що Віталій щиро підтримує "спецоперацію", а ось Олександр налаштований менш патріотично. На емоціях прихильник СВО схопився за кухонний ніж і кілька разів ударив політичного супротивника у спину", – йдеться в повідомленні.

Після цього поранений чоловік упав на диван, а його компаньйони спокійно розійшлися додому. Тіло загиблого лише через п'ять днів виявила його дружина.

При цьому Віталій незабаром не витримав і сам здався правоохоронцям, пояснивши, що не хотів нікого вбивати й лише "образився на Олександра через неповагу до російських військових".

У Москві чоловік убив друга, який не підтримував "спецоперацію" та російських окупантів в Україні

https://news.obozrevatel.com/ukr/russia/u-moskvi-cholovik-ubiv-druga-yakij-ne-pidtrimuvav-spetsoperatsiyu-ta-rosijskih-okupantiv-v-ukraini.htm