У МЗС Білорусі прокоментували реакцію нардепа на вітання Лукашенка

В МИД Беларуси прокомментировали реакцию нардепа на поздравления Лукашенко

У Міністерстві закордонних справ Білорусі прокоментували заяву українського нардепа Олексія Гончаренка про те, що наступного Дня Незалежності України "Лукашенко висітиме на стовпі", передають РосЗМІ.

У МЗС Білорусі вважають, що "така людиноненависницька риторика багато в чому і призвела до трагічних подій, які відбуваються зараз в Україні".

"На превеликий жаль, адже це далеко не перший приклад витонченої людиноненависницької риторики з боку тих, хто зараз править в Україні. Досить згадати, як нещодавно офіційний представник України в Казахстані закликав вбивати більше людей. Ці кровожерливі бажання і коментувати не потрібно — вони все й так прямо говорять", — сказав офіційний представник МЗС Білорусі Анатолій Глаз.

При цьому він заявив, що такі висловлювання українських політиків у Мінську не ототожнюють з думкою українського народу.

"На щастя, ми всі чудово розуміємо та не асоціюємо з подібними горлопанами український народ, якому й побажали мужності, сили та успіхів у відновленні гідного життя. А щодо девіантних фантазій конкретно депутата Гончаренка, то у нього для них ще хотівка не виросла", — підсумував Глаз.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4509479-u-mzs-bilorusi-prokomentuvaly-reaktsiui-nardepa-na-vitannia-lukashenka