У МЗС відповіли на «формулу миру» Орбана, звинувативши його у «політичній короткозорості»

У МЗС відповіли на "формулу миру" Орбана, звинувативши його у "політичній короткозорості"

Фото: twitter.com/PM_ViktorOrban

Міністерство закордонних справ відреагувало на заяву прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що Україна «зможе воювати доти, доки Сполучені Штати підтримують її зброєю та грошима». У відомстві вважають подібні висловлювання демонстрацією патологічної зневаги до нашої країни та політичної короткозорості.

— Заяви прем’єр-міністра Угорщини демонструють патологічну зневагу до України та українського народу, який протистоїть російській агресії, а також його власну політичну короткозорість. Адже поразка України у війні, до якої Віктор Орбан побічно закликає, призвела б до прямої загрози російської агресії відносно Угорщини та угорців, — заявили в МЗС.

Також у відомстві порадили Орбану визначитися самому, чи хоче він миру, а також сприяти припиненню агресії Росії.

— Угорському лідеру варто запитати себе, чи хоче він миру. Якщо відповідь ствердна, йому потрібно використати свої тісні зв’язки з Москвою, щоб та припинила агресію проти України та вивела війська, — йдеться у заяві.

Йдеться про висловлювання прем’єр-міністра Угорщини щодо завершення війни РФ проти України. Він стверджує, що Україна «зможе продовжувати битися з Росією лише доти, доки США підтримують її грошима та зброєю». Також Віктор Орбан заявив, що мир зможе настати, якщо цього захоче американська сторона.

Джерело

Новости Украины