У Росії помер пропагандист Едуард Багіров. Він закликав вбити військове керівництво України


У Росії помер пропагандист Едуард Багіров. Він закликав вбити військове керівництво України

Едуард Багіров (Фото: росЗМІ)

У Росії помер пропагандист Едуард Багіров, який закликав знищити військово-політичне керівництво України. Про це повідомили пропагандистські ресурси країни-агресора.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Упродовж останнього тижня Багіров нібито перебував у комі, у нього відмовили усі органи. Росіяни пишуть, що його госпіталізували 1 квітня зі шлунково-кишковою кровотечею.

У 2011 році його було заарештовано спеціальними службами Молдови, його звинувачували в організації та управлінні державним переворотом 7 квітня 2009 року.

Чотири місяці він залишався під вартою, після чого був переведений під домашній арешт, нелегально перетнув кордон і повернувся до Москви.

Протягом майже двох наступних років на запит правоохоронних органів Молдови Багіров був у розшуку Інтерполу. У квітні 2015 року суд Кишинева заочно засудив його до п’яти років ув’язнення.

В 2012 році Багіров став довіреною особою диктатора Володимира Путіна на виборах. В 2016 році він балотувався до Держдуми.

Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну Багіров займався антиукраїнською пропагандою та закликав до ракетних ударів по «центрах ухвалення рішень», щоб знищити українське керівництво.

  • 2 квітня 2023 року у Санкт-Петербурзі стався вибух у кафе, де проходив «творчий вечір» пропагандиста Владлена Татарського. «Військкора» було вбито. За версією росіян, вибухнула статуетка, подарована Фоміну 26-річною Дар’єю Треповою.
  • Російські силовики затримали Трепову.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що не думає про вибух у Санкт-Петербурзі, про це має думати Росія.

Читайте також: Татарський вибухнув на запитанні, чому окупанти не підривають мости в Україні – відео

Джерело

Новости Украины