Українці отримують багато оплесків, але недостатньо боєприпасів – Боррель


Українці отримують багато оплесків, але недостатньо боєприпасів – Боррель

Жозеп Боррель (Фото: EPA)

Українцям аплодує весь світ, але Україна отримує недостатньо боєприпасів – це парадокс. Про це заявив віцепрезидент Єврокомісії, верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель на Мюнхенській конференції з безпеки 19 лютого.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Зеленський та українці отримують багато оплесків, але недостатньо боєприпасів. Це парадокс. Їм потрібно менше оплесків та отримати краще постачання озброєння», – наголосив Боррель.

Глава європейської дипломатії зазначив, що український народ воює та платить найвищу ціну – людськими життями.

«Але ця війна відбувається на європейській землі, вона стосується нас і глобально впливає на весь світ, що також впливає на нашу безпеку», – сказав Боррель.

Він наголосив, що Україні потрібні танки й закликав терміново розв’язати проблему нестачі боєприпасів.

  • У січні стало відомо, що Пентагон у шість разів збільшить виробництво 155-мм снарядів для України, а в лютому Армія США повідомила про підписання контрактів вартістю $522 млн на їхнє виробництво.
  • Німеччина має намір побудувати новий завод боєприпасів, щоб не залежати від нейтралітету Швейцарії. Там виготовлятимуть снаряди для зеніток Gepard.
  • Естонія запропонувала країнам Європейського Союзу спільно інвестувати 4 млрд євро в закупівлю 1 млн боєприпасів для України.
  • 19 лютого The Times написала, що до початку квітня Україна отримає менш як чверть сучасних бойових танків Leopard, обіцяних Заходом.

Читайте також: «Ми просто переможемо, дитинко». Відповідь Пелосі про ризик зменшення допомоги Україні від США – відео

Джерело

Новости Украины