Засновник Pink Floyd назвав Байдена воєнним злочинцем: музиканту порадили переїхати до РФ

Основатель Pink Floyd назвал Байдена военным преступником: музыканту посоветовали переехать в РФ

Колишній фронтмен та засновник британського гурту Pink Floyd Роджер Вотерс назвав Джо Байдена "воєнним злочинцем", оскільки на його думку президент США нібито "розпалює вогонь" в Україні.

Також музикант вважає, що українці мають сісти за стіл переговорів з окупантами, а США не повинні постачати зброю Україні.

Про це він заявив в інтерв'ю CNN.

Так, під час туру This Is Not a Drill у Північній Америці 78-річний музикант показав на величезному екрані фото Байдена у списку "воєнних злочинців".

"Президент Джо Байден? Для початку він розпалює вогонь в Україні – це тяжкий злочин. Чому США не спонукають Зеленського до переговорів, щоб уникнути необхідності в цій жахливій війні, яка вбиває ми не знаємо скільки українців та росіян?" – заявив він.

Крім того, Вотерс сказав, що "ця війна почалася через дії альянс НАТО, який нібито хотів просунутися до кордону з Росією".

На цю заяву відреагував колишній посол України в Австрії Олександр Щерба. На сторінці у Twitter він опублікував повідомлення, де порадив знаменитості переїхати до РФ.

"Агов, Роджере, спершу ти кажеш, що війни не буде, тому що Путін занадто хороший. Тепер триває війна, а ти заявляєш, що вона почалася на благо. Чому б тобі не переїхати нарешті до Росії, безвольна, безсердечна, заблудла, маленька людинко?" – написав він.

https://tsn.ua/ato/zasnovnik-pink-floyd-nazvav-baydena-voyennim-zlochincem-muzikantu-poradili-pereyihati-do-rf-2129263.html