Зеленський: без світла — понад 4,5 млн споживачів, найбільше – у Києві та області

Зеленський: без світла - понад 4,5 млн споживачів, найбільше – у Києві та області

Фото: president.gov.ua

Росія концентрує сили й засоби для повторення масованих ударів по енергетичній інфраструктурі України. Про це президент Володимир Зеленський сказав під час свого вечірнього відеозвернення.

— Ми розуміємо також, що держава-терорист концентрує сили й засоби для можливого повторення масованих ударів по нашій інфраструктурі. Передусім енергетичній. Зокрема й для цього Росії знадобилися іранські ракети. Ми готуємося відповідати, — заявив він.

За словами президента, якби не іранське постачання зброї Росії, зараз Україна була б ближче до миру. 

Станом на вечір у Києві та шести областях тривають стабілізаційні відключення електрики. Без світла — понад 4,5 мільйонів споживачів. 

— Найбільше зараз – у Києві та Київській області. Дійсно складно. На тижні в мене було кілька спеціальних нарад з урядовцями, представниками енергетичних компаній і вертикалі обласних адміністрацій щодо вірогідних варіантів ситуації в енергетиці. Детально розглядаємо кожен сценарій і готуємо відповідні дії, — розповів Зеленський.

На Донеччині тривають дуже жорсткі російські атаки. Ворог зазнає серйозних втрат, але продовжує гнати мобілізованих на загибель.

У неділю в Києві та ще семи областях України застосовувалися погодинні відключення світла.

Джерело