Зеленський із дружиною привітали українців: У всіх лише одне бажання

Зеленський із дружиною привітали українців: У всіх лише одне бажання

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Новим роком. Про це оприлюднив фото зі своєю дружиною Оленою Зеленською, написавши, що головне бажання для всієї країни — перемога, але воно втілиться не дивом, а нашою працею. Про це повідомляє Facebook Володимира Зеленського.

— Бажати сьогодні чудес? Українці вже давно творять їх самі. Бажати справжніх друзів? Ми вже достеменно дізналися, хто ними є. Бажати щирого кохання? За цей рік ми відчули його як ніколи. Бажати віри та надії? Обидві вже давно – у ЗСУ Бажати домашнього затишку? Він там, де ми та наші близькі. Бажати світла? Воно – у кожному з нас, навіть коли немає електрики. Бажати пригод та подорожей? Наразі українці отримали їх надто багато.

Тому сьогодні лише одне бажання. І воно втілитися не дивом, а нашою працею. Боротьба. Взаємодопомогою. Людством. З новим роком! Роком нашої перемоги, – написав Зеленський.

Раніше 31 грудня Зеленський звернувся до українців після серії масованих ракетних ударів. Він наголосив, що росіяни, які здійснили чергову ракетну атаку перед Новим роком – за диявола, а РФ веде війну заради того, щоб її президент залишався при владі до кінця життя.

Джерело

Новости Украины