Зеленський назвав регіони, де найскладніша ситуація з водою та світлом

Зеленський назвав регіони, де найскладніша ситуація з водою та світлом

Фото: president.gov.ua

Станом на вечір 24 листопада у 15 областях ще є проблеми з водою. З електропостаченням — майже у всіх регіонах. Про це розповів президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

— Найскладніше [з відновленням водопостачання] – Київська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Львівська, Полтавська та Харківська області. Але разом із подачею електрики на критичну інфраструктуру даємо й водопостачання та тепло. Ситуація з електрикою залишається складною майже в усіх регіонах. Але все ж потроху відходимо від блекауту – щогодини повертаємо живлення новим і новим споживачам, — заявив президент.

Найважче з відновленням електрики у Києві та 15 областях: Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька. Проблеми є також і в інших регіонах.

Росіяни 23 листопала здійснили сьому масовану атаку на енергетичні об’єкти України. В «Укренерго» пояснили, що відновлення постачання триває довше через пошкодження АЕС, чого не було раніше. 

Джерело