Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому бійцю, чию руку знайшли із синьо-жовтим браслетом

Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому бійцю, чию руку знайшли із синьо-жовтим браслетом

Фото: facebook.com/shtab.dnipro

Військового з Нікополя Сергія Сову посмертно удостоїли звання Героя України та нагородили орденом «Золота зірка». Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський.

— За особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі ухвалюю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Сові Сергію Олександровичу — старшому солдатові (посмертно), — йдеться в указі.

Йдеться про бійця 93-ї бригади «Холодний Яр» Сергія Сову — його руку з синьо-жовтим браслетом було знайдено в Ізюмі під час ексгумації тіл убитих у масовому похованні. Фотографія з фрагментом тіла загиблого воїна облетіла весь світ. Згодом українського захисника впізнала його дружина.

Син-підліток загиблого військового Марат Сова надіслав листа президенту Володимиру Зеленському. Дитина заявила, що її батько захищав нашу країну від російських окупантів з 2014 року та був незламним, мужнім, українським воїном. Хлопчик попросив голову держави посприяти якнайшвидшому поверненню тіла Сергія для гідного поховання. Також син захисника зазначив, що для нього було б честю отримати з рук президента нагороду для загиблого батька.

Джерело