Зеленський про контрнаступ: Ми поступово йтимемо вперед, інакше говорити з РФ не можна


Зеленський про контрнаступ: Ми поступово йтимемо вперед, інакше говорити з РФ не можна

Володимир Зеленський (Фото: скриншот з відео)

Президент Володимир Зеленський прокоментував контрнаступ Збройних Сил України на півдні та у Харківській області. Про це він повідомив в інтерв’ю журналісту CNN Фаріду Закарії.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, метою України є деокупація територій, щоб Росія не могла продовжувати повзучу окупацію, яка розпочалася ще 2014 року.

«Тобто вони прийшли, захопили щось, потім йде пауза із заморожуванням конфлікту, якісь домовленості, потім минає час, вони набираються сил і починають рухатися. Мене таке не влаштовує», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що Україна не стоятиме на місці й збирається «помалу постійно йти вперед». Президент наголосив, що «по-іншому ми з Росією більше не говоритимемо».

«Якщо ми зупинимося, то деякі держави штовхатимуть нас до Мінського процесу. Я хочу, щоб світ розумів – це різні речі, дипломатичне рішення і Мінськ-2,3,5,10. Мінськ – це порожній папірець, щоб дати відпочити Росії перед наступним вторгненням», – резюмував він.

  • Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прокоментував контрнаступ. «Нам дуже важко, але ми просуваємося вперед. Вдячні співгромадянам, які допомагають і чекають на нас», – заявив генерал.
  • Британська розвідка заявила, що ЗСУ зненацька застали армію Росії несподіваним наступом у Харківській області.
  • Директор Центрального розвідуправління США Вільям Бернс заявив, що «не став би недооцінювати можливості та мужність українців», коментуючи контрнаступ ЗСУ.

Читайте також: У Харківській області на окремих дільницях ЗСУ вийшли на кордон з Росією – голова ОВА

Джерело