Зеленський про Росію: Вони бояться, і правильно роблять

Зеленський про Росію: Вони бояться, і правильно роблять

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський заявив, що відчуття єдності українців дуже контрастує зі страхом, який запанував у Росії. Про це глава держави сказав під час свого вечірнього відеозвернення.

— Російські терористи як були жалюгідними, такими і зайшли цього року. Наші ж захисники як молодці, так і 1 січня себе показали дуже добре. У ці дні було видно максимально, наскільки далеко ми відійшли ментально, просто по-людськи від того, в чому «вариться» Росія. Наше з вами відчуття єдності, справжності, самого життя – це так контрастує зі страхом, який запанував у Росії.

Вони бояться. Це відчувається. І правильно бояться. Бо вони програють. Дрони, ракети, решта їм не допоможуть. Тому що ми – разом. А вони – хіба що разом із страхом, — заявив він.

Зеленський додав, що на кожен російський удар по Херсону, Нікополю, Харківщині, всім містам і громадам Україна відповідає російським окупантам «дуже відчутно для них». Він також повідомив, що із 45 збитих у новорічну ніч безпілотників «Шахед» 33 збили Повітряні сили, і ще 12 – протиповітряна оборона Сухопутних військ.

Джерело

Новости Украины