Зеленський про «відведення» російських військ із Херсона: Ворог не робить «жестів доброї волі»

Зеленський про "відведення" російських військ із Херсона: Ворог не робить "жестів доброї волі"

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що заяви росіян про «виведення» військ із Херсона не є «жестом доброї волі». Про це йшлося у його зверненні.

— Може, це звучить не так, як хтось зараз очікує. Може, не так, як у новинах. Але потрібно розуміти: ніхто нізвідки просто так не йде, якщо не відчуває сили. Ворог не робить нам подарунків, не робить «жестів доброї волі». Ми все це виборюємо. А коли виборюєш, треба розуміти, що кожен крок – це завжди спротив ворога, це завжди втрата життів наших героїв, — сказав Зеленський.

За його словами, щоб зменшити втрати, українські воїни просуваються на фронті акуратно і без зайвого ризику.

– Ми рухаємося дуже акуратно, без емоцій, без зайвого ризику. В інтересах звільнення всієї нашої землі і щоб втрати були якнайменші. Саме так ми забезпечимо звільнення Херсона, Каховки, Донецька, інших наших міст. Але це буде результатом саме наших зусиль, наших оборонних операцій. Тих, які зараз тривають, тих, які ще плануємо, — наголосив він.

Також президент попередив владу Росії, що будь-яка спроба підірвати Каховську ГЕС і затопити українську територію або зневоднювати ЗАЕС означатиме оголошення війни проти всього світу.

Джерело