Зеленський – росіянам: Путін спалює вашу країну та ваше майбутнє. Ви й самі йому не пробачите


Зеленський – росіянам: Путін спалює вашу країну та ваше майбутнє. Ви й самі йому не пробачите

Володимир Зеленський (Фото — Офіс президента)

Президент Володимир Зеленський після сьогоднішньої передноворічної масованої ракетної атаки записав відеозвернення, в якому, зокрема, звернувся до росіян російською мовою.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Скажу про це російською. Вся ця війна, яку ведете, вона не з НАТО, як брешуть ваші пропагандисти. Вона не за щось там історичне. Вона за те, щоб одна людина до кінця свого життя залишалася при владі. А що залишиться від усіх вас, громадяни Росії, його не турбує», – сказав Зеленський.

Він наголосив, що російський диктатор Володимир Путін хоче показати, що у нього за спиною військові, і що він нібито попереду, але насправді він ховається – за військовими, за ракетами, за стінами своїх резиденцій, палаців та за самими росіянами.

«Він сам спалює вашу країну і ваше майбутнє. Терор вам ніхто ніколи не пробачить. Ніхто у світі вам цього не пробачить, Україна ніколи не пробачить. Та й ви самі не пробачите йому все, що він зруйнує, і всіх, кого він уб’є», – додав Зеленський.

  • Перед Новим роком Росія вирішила вкотре атакувати Україну ракетами: тут повна хронологія подій. У деяких областях почалися екстрені відключення світла.
  • У Києві внаслідок масованих ракетних ударів окупантів загинула одна людина, 14 осіб госпіталізовано.
  • Українська ППО збила 12 із понад 20 російських ракет.

Читайте також: Кулеба: Путін «святкує» Новий рік, вбиваючи людей. Росію треба вигнати із Ради безпеки ООН

Джерело

Новости Украины