Зеленський: За тиждень росіяни 258разів обстріляли Херсонську область

Зеленський: За тиждень росіяни 258разів обстріляли Херсонську область

Фото: President.gov.ua

Під обстрілами військ Росії перебувають 30 деокупованих населених пунктів Херсонщини. За останній тиждень по них здійснювали атаки 258 разів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

— Цієї доби, як і кожного божого дня, окупанти знову обстрілювали Херсон та громади області. Лише за один тиждень ворог 258 разів обстріляв 30 населених пунктів Херсонської області – заявив Зеленський.

За його словами, російська армія також пошкодила насосну станцію, яка забезпечує подачу води до Миколаєва. В результаті у місті продовжуються проблеми з водопостачанням.

— Вони ні на що не здатні, окрім розрухи. Це все, що вони залишають після себе. І те, що вони роблять зараз проти України, — це їхня спроба помститися. Помститися за те, що українці вже неодноразово захищали себе від них, — зазначив він.

З початку війни Херсонська область перебувала під окупацією росіян. У ході успішного контрнаступу ЗСУ вдалося деокупувати низку населених пунктів, а 11 листопада – увійти до Херсона. Війська РФ втекли з Херсона на лівий берег та почали обстрілювати звідти деокуповану частину Херсонщини. Лише за останню добу від обстрілів загинув 1 житель області, ще дві – отримали поранення.

Джерело

Новости Украины