Зеленський закликав в останні дні року бути готовими до будь-яких сценаріїв

Зеленський закликав в останні дні року бути готовими до будь-яких сценаріїв

Звернення президента 25 грудня біло присвячено не лише тим, хто святкує Різдво за григоріанським календарем, а к усім українцям.

Він закликав людей подякувати «усім тим, хто й цими днями, і в будь-який інший час робить усе, аби ми з вами могли жити. Жити своїм життям й у своїй країні.»

Зокрема, подякувати усім військовим, медикам, прокурорам, посадовцям і дипломатам, енергетикам і ремонтникам, саперам, поліцейським, працівникам ДСНС, комунальних служб, освітянам, будівельникам, транспортникам, айтівцям, які обрали Україну, аграріям, журналістам, які поширюють саме правду, і громадським діячам, які допомагають нашим людям зберігати віру в себе і в перемогу.

Окремо Володимир Зеленський згадав лідерів і народи світу, які «цьогоріч разом з Україною стали лідерами у захисті свободи».

Наприкінці звернення президент ще раз нагадав: ситуація непрогнозована й потрібно дослуховуватись до повітряних тривог й в разі необхідності звертатись у Пункти Незламності.

— Залишилося кілька днів цього року. Маємо бути свідомими, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним. Росія програла все, що могла, цього року. Але намагається компенсувати свої програші зловтіхою своїх пропагандистів після ракетних ударів по нашій країні, по нашій енергетиці. Але ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, — сказав Володимр Зеленський.  

 

Джерело

Новости Украины