18-річний воротар Сокола став найкращим голкіпером УХЛ на початку сезону

Воротар «Сокола» Кубрицький
/ УХЛ

Українська хокейна ліга визначила кращих гравців початку чемпіонату. Нагороди отримали воротар, захисник та форвард. Також було визначено і найкращий гол на старті сезону.

Кращим воротарем на старті сезону (в жовтні та листопаді) став голкіпер «Сокола» Дмитро Кубрицький. У 9 матчах 18-річний воротар відбив 93,5% кидків при показнику надійності 1.58. 7 матчів, коли Кубрицький перебував у воротах, стали переможними для киян – в тому числі зустрічі проти «Донбасу», «Кременчука» та «Краматорська». Дві гри юний голкіпер провів «на нуль».

Варте уваги В Україні вийшла в прокат стрічка «ЮКІ» про легенд НХЛ з українським корінням

Кращим захисником періоду став гравець «Дніпра» Сергій Дорофєєв. Досвідчений хокеїст провів 12 матчів, в яких набрав 13 (6+7) очок при показнику корисності +8. Попри не найкращі виступи команди, Дорофєєв стабільно відзначався у воротах суперника і навіть в програних «Дніпром» матчах завершував свій мікроматч з позитивним показником корисності.

Кращим нападаючим першого ігрового відрізка став форвард «Донбасу» Андрій Сігарьов. Він же є й найкращим бомбардиром чемпіонату. У 12 матчах хокеїст набрав 24 (13+11) очки при показнику корисності +15. В одному з матчів форвард закинув одразу 5 шайб, двічі оформляв дублі, а дві його шайби стали переможними для «Донбасу».

Андрій Сігарьов став і автором найкращої шайби місяця. У матчі проти «Дніпра» форвард відібрав шайбу у суперника, обігрався з Олегом Шишлянниковим та з незручної руки з гострого кута відправив шайбу між щитком голкіпера і стійкою воріт.

Відео шайби Сігарьова

Источник