За інформацією: Суспільне Чернігів.
ФОТО: Фейсбук Сергій Кужельний
20 медалей (шість золотих, шість срібних та вісім бронзових) вибороли кікбоксери Чернігівщини на Чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією ІСКА. Він проходив у німецькому Мюнхені з 18 по 22 жовтня, де спортсмени посіли друге командне місце у складі української збірної.
Про це Суспільному повідомив віцепрезидент обласної федерації кікбоксингу ISKA Сергій Кужельний.
"У нас в області працює великий склад кваліфікованих тренерів і тому у нас є можливість давати дуже гарну підготовку і давати такі результати на чемпіонатах світу", — зазначив Сергій Кужельний.
Віцечемпіонка Аліна Охріменко і бронзова призерка Єлизавета Голуб. ФОТО: Фейсбук «Рідна Семенівка»
Чернігівську область у складі збірної України представляли 17 спортсменів та спортсменок віком від 14 до 40 років під керівництвом чернігівських тренерів Андрія та Сергія Кужельних і Романа Луданика, а також тренера із Семенівки Володимира Кривенка.
Повний перелік призерів з Чернігівщини:
- Роман Власенко – золота медаль;
- Денис Простєв – дві золоті медалі;
- Богдан Аллахвердиев – золота і срібна медаль;
- Іван Романов – золота і бронзова медаль;
- Антон Антоненко – золота медаль;
- Антон Дока – срібна медаль;
- Роман Потій – срібна медаль;
- Роман Луданик – бронзова медаль;
- Ілля Буданов – срібна і дві бронзові медалі;
- Євгеній Киянец – срібна медаль;
- Святослав Ушак – бронзова медаль;
- Олександр Гаврик – бронзова медаль;
- Даніл Пустовойт – бронзова медаль;
- Аліна Охріменко – срібна медаль;
- Єлизавета Голуб – бронзова медаль.
"Зараз іде омолодження складу і ми стараємось більш масово залучати наших спортсменів до таких змагань. Бо, якщо цього не робити, то, ви ж розумієте, будемо дітей тоді шукати по дворах з пляшкою пива чи цигаркою. Тому ми стараємось і більш масово наших спортсменів тренувати постійно, і залучати на чемпіонати міста, області, України та міжнародні змагання", — каже Сергій Кужельний.
Змагання зібрали 38 країн з п'яти континентів та понад 2000 учасників.