80% мешканців Києва залишаються без електроенергії та водопостачання, — Кличко (відео)

Блекаут Київ аварійні відключення світло водопостачання Відновлення світла та водопостачання у Києві може зайняти до 10 годин

Відновлення світла та води для побутових споживачів, за словами мера, може тривати до 10 години.

Related video

Близько 80% мешканців Києва залишаються без електроенергії та водопостачання. Цю інформацію в ефірі «Радіо Свобода» озвучив мер української столиці Віталій Кличко.

Зокрема, міський голова озвучив уточнену інформацію про наслідки масованих ракетних ударів ЗС РФ.

За його словами, 31 крилату ракету випустили у напрямку Києва, а внаслідок прильотів зафіксовано пошкодження об’єктів критичної інфраструктури. Віталій Кличко наголосив, що близько 80% мешканців столиці залишаються без електроенергії та водопостачання.

Мер Києва окремо попередив, що зараз складно прогнозувати відновлення зруйнованої інфраструктури.

«Не хочу називати чітких термінів, тому що (відповідні служби — ред.) працюють і кажуть, що відновлення може зайняти кілька годин, а може зайняти десяток годин… До вечора, до ранку — не спекулюватимемо. Робимо все можливе», — резюмував Кличка, коментуючи терміни відновлення водопостачання та електроенергії у Києві.

Відновлення світла та водопостачання у Києві може зайняти до 10 години, — Кличко [+]

Зазначимо, що після масованого ракетного удару, який здійснили ЗС РФ 23 листопада, у Києві частково зникли світло та водопостачання. Фахівці після скасування повітряної тривоги розпочали відновлення зруйнованої інфраструктури, а мешканців столиці закликали зробити запаси води.

Після ракетних ударів ЗС РФ Віталій Кличко припустив, що електроенергію та водопостачання у Києві можуть відновити до кінця дня 23 листопада. Мер української столиці також попереджав, що мешканці обласного центру мають запастися водою, продуктами харчування та теплими речами на випадок нових атак з боку російських військ.

Новости Украины