Ахметов: Цю перемогу ми пам’ятатимемо і цінуватимемо, проте ми не святкуватимемо її

Ахметов: Цю перемогу ми пам’ятатимемо і цінуватимемо, проте ми не святкуватимемо її

Ринат Ахметов, ФК Шахтер

Президент ФК Шахтар Рінат Ахметов звернувся до вболівальників Гірників після перемоги у чемпіонаті України сезону 2022/23.

Ахметов підкреслив, що чемпіонський титул Шахтар присвячує українським захисникам, які зараз воюють на фронті проти армії росії. Повний текст заяви можна прочитати тут.

“14-й чемпіонський титул, напевно, один із найважчих та найцінніших в історії нашого клубу. Шахтар його виграв у надскладних умовах, у воєнний час, коли наша країна протистоїть російській агресії. Тому, передовсім, я хочу подякувати захисникам і захисницям України. Тим, хто жертвує собою заради свободи та незалежності України, заради нас і нашого майбутнього. Тим, завдяки кому чемпіонат відбувся, завдяки кому ми можемо грати у футбол, дивитися футбол, завдяки кому ми можемо жити. Сьогоднішній чемпіонський титул ми присвячуємо їм, нашим захисникам – тим, хто просто зараз воює за нашу країну, і тим, хто віддав за неї своє життя».

“Це був цікавий чемпіонат. Важкий, виснажливий, але цікавий. І я радію, що в напруженій боротьбі, яка тривала до останніх турів, переміг Шахтар. Цю перемогу ми пам’ятатимемо і цінуватимемо, проте ми не святкуватимемо її. Тому що радість від футбольних перемог повернеться до нас тоді, коли ми здобудемо нашу головну перемогу – перемогу України над ворогом, коли ми звільнимо всі наші міста й повернемо мир на нашу землю”.

Шахтар достроково став чемпіоном України у сезоні 2022/23. Тріумф команді Ігора Йовічевіча принесла перемога над прямим конкурентом СК Дніпром-1 (3:0). Гірники завоювали чемпіонський титул у 14-й раз в історії клубу.

У заключному турі сезону Шахтар 4 червня зіграє з Ворсклою.

Джерело

Новости Украины