Арум: Якщо Ломаченко переможе Хейні, то я заплатив би будь-які гроші за бій Лома – Шакур

Арум: Якщо Ломаченко переможе Хейні, то я заплатив би будь-які гроші за бій Лома – Шакур

Шакур Стивенсон. Фото — Getty Images

Промоутер Боб Арум розповів, що головною найближчою ціллю для екс-чемпіона світу у напівлегкій та другій напівлегкій вазі Шакура Стівенсона стане поєдинок із переможцем бою між екс-чемпіоном у трьох вагових категоріях українцем Василем Ломаченком і абсолютним чемпіоном світу у легкій вазі Девіном Хейні.

“План полягає в тому, щоб Стівенсон побився з переможцем Хейні – Лома. Якщо Хейні виграє, він збирається перейти в 140 [фунтів], тому це робить цей титул вакантним для Шакура”.

“Але якщо Лома переможе, тоді Лома і Шакур — це бій, за перегляд якого я б заплатив будь-які гроші. Це справді неймовірний бій. Два справжні великі учні та артисти в боксі”.

Шакур Стівенсон проведе 8 квітня дебютний бій у легкій вазі проти непереможеного японця Шуїчіро Йошино. Бій стане головною подією вечора боксу у Ньюарку (США). Переможець поєдинку стане офіційним претендентом на титул чемпіона WBC.

Ломаченко вже кілька тижнів перебуває у тренувальному таборі в США та готується до бою з абсолютним чемпіоном світу у легкій вазі Девіном Хейні. Очікується, що бій відбудеться 20 травня у Лас-Вегасі.

Джерело

Новости Украины