Автономний тролейбус вже відправився у Крюків (ФОТО)

Автономний тролейбус

У нашому місті сьогодні, 29 вересня, перший автономний тролейбус відправився у Крюків. Його запустили в тестовому режимі, передається на сторінці мера Кременчука Віталія Малецького в соцмережі Facebook.

Як зазначається, тролейбус запустили маршрутом, який з’єднає правий та лівий береги Кременчука. Сьогоднішнє перше тестування тролейбусу пройшло успішно. 

Планується, що наступного тижня запустять чотири автономних тролейбуси на маршрут Молодіжний-Крюків. Впізнати їх буде дуже просто, вони матимуть підпис «№26 А+». 

Раніше, вже повідомлялося, що ці тролейбуси рухатимуться лівобережжям з приєднанням до контактної мережі. На правому березі міста тролейбуси їхатимуть на акумуляторних батареях. Вартість проїзду в нових тролейбусах становитиме дві гривні, а для пільгових категорій проїзд буде безкоштовним.

Уже відомо, що з Молодіжного у Крюків їздитиме вісім тролейбусів на автономному ходу. 

«Запуск тролейбусів у Крюків — історична подія. Далі на кременчужан чекають цікаві транспортні проекти. Вони дозволять зробити Кременчук містом без околиць, містом, у якому у всіх районах працює екологічно чистий, дешевий і комфортний комунальний транспорт», — йдеться у повідомленні.

Раніше, видання 05366 писало: «У Кременчуці вже готують місця для розвороту автономних тролейбусів». А також: «У Кременчуці показали, де розвертатимуться автономні тролейбуси» та «Проїзд по 2 гривні: на Лашки запустять великий автобус». 

Віталій Малецький

Источник