Барселона та Мессі отримали покарання за футболку Марадони під час святкування голу

Ліонель Мессі
/ Getty Images

Іспанська Барселона та її нападник Ліонель Мессі були оштрафовані за те, що гравець одягнув футболку Дієго Марадони під час святкування забитого голу. В такий спосіб Мессі хотів віддати шану Марадоні, який помер 25 листопада.

Мессі забив четвертий гол у ворота Осасуни після чого зняв футболку каталонського клубу, під якою була футболка Ньюеллс Олд Бойз — команди, за яку свого часу виступав Марадона, а Ліонель був в її структурі, пише 24 канал.

Як це було До сліз: Мессі присвятив красивий гол Марадоні і отримав за це жовту картку – відео

За цей вчинок арбітр матчу показав Мессі жовту картку. Штраф і жовта картка за зняття ігрової футболки передбачені правилами Королівської іспанської футбольної федерації.

No words needed. pic.twitter.com/rHO9vS9aHW

— FC Barcelona (@FCBarcelona)
November 29, 2020

Однак Барселоні та Мессі не вдалося уникнути покарання. Клуб оштрафували на 350 євро, а Мессі доведеться заплатити 600 євро, пише Diario Sport. При цьому що Мессі загрожував штраф у розмірі до 3 тисяч євро.

Окрім того, жовту картку, яку отримав Мессі, теж залишили в силі.

Барселона буде подавати апеляцію на це рішення.

Особлива футболка Марадони

Футболка, яку одягнув Мессі, – автентична. В ній і справді виступав Марадона в той час, коли грав за Ньюеллс Олд Бойз. Мессі цю футболку подарував Серхіо Фернандес – суддя та колекціонер. Подарував з нагоди народження третього сина Чіро у 2018 році.

Источник