«Батьківщина» підтримала четверту міську лікарню засобами для реабілітації

В якості гуманітарної допомоги команда Чернігівської міської партійної організації передала до Неврологічного відділення Чернігівської міської лікарні №4 спеціальний реабілітаційний інвентар. Зокрема, інвалідний візок, ходунки, комірці Шанца, а також інші розхідні матеріали.

Допомога надана в рамках співпраці з Фондом союзників світу. Народний депутат з Чернігівщини Валерій Дубіль відзначив, що співпраця з лікарнею є систематичною.

«Неврологічне відділення тут очолює Заслужена лікарка України — Лариса Кадіна. Ми маємо багаторічну історію співпраці. Сьогодні Лариса Захарівна та її команда допомагають буквально «ставати на ноги» постраждалим від війни. Низький уклін за таку працю», — розповів Валерій Дубіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАЛЕРІЙ ДУБІЛЬ ПЕРЕДАВ ДО ЧЕРНІГОВА МЕДИЧНИЙ ІНВЕНТАР ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ. ФОТО

Допомогу передали представники організації — Сергій Тепляков, Артем Євминець та Дмитро Дриганов.

«Ми дуже вдячні за таку допомогу. В нашому реабілітаційному кабінеті багато інвентарю, який за багато років співпраці у нас з`явився завдяки Юлії Тимошенко. Ми знаємо про започатковану нею программу «Здоров`я нації», і вже більше 10 років регулярно отримуємо важливу допомогу. А сьогодні вона стає ще більш актуальною », — розповіла Заслужена лікарка України Лариса Кадіна.

Источник