Білорусь може втратити чемпіонат світу з хокею через масові протести

Чемпіонат світу з хокею може не відбутись у Білорусі

Латвія та Білорусь офіційно мають приймати чемпіонат світу з хокею у 2021 році. Але через масові протести Латвія почала перемовини щодо перенесення змагань з Білорусі в іншу країну.

Останні події, які відбуваються на території Білорусі дали привід для сумнівів, чи можливо буде провести чемпіонат світу з хокею саме у цій країні вже наступного року, повідомляє Telegram-канал «Белсат».

Читайте також: Білоруського хокеїста жорстоко побили силовики під час протестів: фото

Чемпіонат світу з хокею в Білорусі під загрозою

Друга країна, яка має приймати змагання Латвія начебто вже вступила в перемовини з Міжнародною федерацією хокею щодо того, щоб перенесли чемпіонат з Білорусі у іншу країну.

Старт чемпіонату запланований на 21 травня. Президент Міжнародної федерації хокею на льоду Рене Фазель уважно стежить за ситуацією у Білорусі. Протягом двох тижнів буде відомо, чи прийматиме країна провідні хокейні змагання.

Протести у Білорусі: все, що потрібно знати

  • Після оголошення результатів президентських виборів у Білорусі 9 серпня кілька сотень активістів почали виходити на мирні акції протесту.
  • Білоруси не згідні з результатами виборів та вважають їх сфальсифікованими. Міжнародна спільнота також поділяє цю думку.
  • Варто додати, що ОМОНівці під час жорстоких розгонів мирних активістів застосовують світло-шумові гранати, гумові кулі та водомети.
  • Наразі жодних намірів йти на переговори із протестувальниками та сприяти дипломатичному вирішенню конфлікту Лукашенко не виявляє.
  • Лукашенко зібрав свій антимайдан. На нього бюджетників звозили зі всієї Білорусі. Підтримати Лукашенка прийшли начебто 70 тисяч осіб.

Источник