Благодійники звітують: що вдалося зробити Фонду Бориса Колеснікова у жовтні

Благодійники України продовжують далі тримати гуманітарний фронт та звітують про свою діяльність. Зокрема, Фонду Бориса Колеснікова у жовтні вдалося: 

✔️ Передати благодійному фонду «Клюсів 2019» з міста Червоноград Львівської області близько 2 000 кілограмів солодощів для діток-переселенців. Ще 3 500 солодких наборів з печивом і цукерками Фонд доправив до прифронтових та деокупованих територіальних громад та роздав їх малечі.

✔️ Передати медичним закладам Костянтинівської громади медзасоби першої необхідності та медвироби для боротьби з коронавірусом. 

✔️ Посприяти завезенню до Донеччини близько 72 000 кілограмів гуманітарного вантажу та роздати одяг, продукти харчування, предмети гігієни пенсіонерам, людям з інвалідністю і сім’ям з маленькими дітками. 

✔️ Подякувати за щоденну самовіддану працю комунальникам та медикам Костянтинівської громади і передати їм 3 000 продуктових наборів.

Нагадаємо, за останні 8 місяців за безпосередньої підтримки Фонду Бориса Колеснікова було завезено до Донеччини 942 000 кілограмів гуманітарної допомоги та передано на потреби громад 125 000 м’ясоковбасних і 76 500 солодких наборів.

Джерело