Брат зірки «Вороніних» Катерини Волкової розчленував двох чоловіків в США – РосЗМП

Брат звезды "Ворониных" Екатерины Волковой расчленил двух мужчин в США – РосСМП

Брат зірки серіалу "Вороніни" Катерини Волкової Леонід Волков був затриманий через підозру у жорстокому вбивстві двох чоловіків у США.

Їхні тіла знайшли минулої суботи на речовому складі в Брайтон. У 28-річного Павла виявили численні ножові поранення, а його партнера, 37-річного Кирила, розчленували та розклали по баках.

Як повідомляє низка РосЗМП, брат акторки Катерини Волкової Леонід товаришував з обома вбитими. Одна з жертв, Кирило, навіть став гарантом оренди житла Леоніда в США, де він мешкав з дружиною і двома дітьми.

Одна з жертв, Кирило, навіть став гарантом оренди житла Леоніда в США, де він мешкав з дружиною і двома дітьми.

У якийсь момент Волков припинив платити за квартиру. Аби зняти з себе ризики, Кирило відмовився від допомоги. Після цього Волкова з родиною виселили. Поліція вважає, що причиною злочину стало саме квартирне питання.

На те, що Волков причетний до вбивства, вказує також те, що його бачили, коли він виходив з житла жертв після того, як їх бачили востаннє.

Леоніда Волкова затримали, він перебуває під вартою без можливості вийти під заставу. Окружний суд Сомервілла офіційно висунув чоловіку звинувачення у вбивстві та крадіжці.

Сама Катерина Волкова причетність брата до страшного вбивства поки ніяк не прокоментувала.

https://tsn.ua/glamur/brat-zirki-voroninih-katerini-volkovoyi-rozchlenuvav-dvoh-cholovikiv-v-ssha-roszmp-2312227.html

 

 

Джерело

Новости Украины