«Буде освітлення та підігрів поля»: як зміниться стадіон «Буковина» у 2026 році

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Вигляд стадіону «Буковина» після ремонту.

У 2026 році на стадіоні "Буковина" у Чернівцях облаштують освітлення та підігрів поля. Це потрібно для того, щоб стадіон відповідав критеріям Прем'єр-Ліги. Освітлення планують встановити весною, а підігрів поля – після закінчення сезону, орієнтовно влітку.

Про це у коментарі Суспільному повідомив фінансовий директор футбольного клубу "Буковина" Ігор Наболотний.

Клуб орендує стадіон у міста. За словами Наболотного, у зимове міжсезоння ремонт проводити фактично не будуть. Наразі готують проєктно-кошторисну документацію щодо ремонту освітлення.

"Монтувати освітлення взагалі плануємо з весни, пізніше підійдемо до поля. Потрібно буде зробити підігрів, але це вже буде після останнього матчу в сезоні, бо потрібно повністю міняти основу газону, полив і встановлювати сам підігрів", – каже Наболотний.

Що відомо про ремонт стадіону "Буковина"

Влітку цього року, перед початком сезону, на стадіоні вже відремонтували медичний кабінет, приміщення для арбітрів та облаштували новий пресцентр.

Окрім підтрибунних приміщень, замінили сидіння на трибунах, відреставрували сходи, оновили фасад та застелили бруківку навколо стадіону.

"Ми готувалися і готуємося надалі, покращуємо інфраструктуру для комфортнішого перегляду матчів. Якщо буде завдання вийти в УПЛ і ми вийдемо, то хочемо, щоб стадіон відповідав під третю категорію, і наша команда проводила матчі вдома, а не їздила по всій Україні та шукала стадіони", – розповідав раніше у коментарі Суспільному Ігор Наболотний.

Вигляд стадіону «Буковина» після ремонту. Суспільне Чернівці/Олександр Яцентюк

Вигляд стадіону «Буковина» після ремонту. Суспільне Чернівці/Олександр Яцентюк

Вигляд стадіону «Буковина» після ремонту. Суспільне Чернівці

Як "Буковина" може вийти до Прем'єр-Ліги

Наразі перше місце, яке займає "Буковина", дає їй пряму путівку до Української Прем'єр-Ліги. Також команда може потрапити напряму в УПЛ, якщо займе друге місце у турнірній таблиці Першої ліги.

Ще є варіант, якщо за підсумками сезону "Буковина" опуститься на третє або четверте місце, тоді команді доведеться грати у стикових матчах за вихід до Прем'єр-Ліги з командою, яка посяде 13 або 14 місце в УПЛ.

Базова дата останнього туру сезону 2025/26 у Першій лізі – 27 травня 2026 року.

Що відомо про футбольний клуб "Буковина"

  • "Буковина" – виступає на професійному рівні у Першій лізі.
  • За часів незалежної України “Буковина” провела в УПЛ лише два сезони у 1992-93 роках, йдеться на сайті “Буковини”.
  • На початку 2024 року інвестором чернівецького клубу став Володимир Дубинський.

Читати ще

Читати ще

«Покращуємо інфраструктуру для комфортнішого перегляду»: директор ФК «Буковина» Наболотний про ремонт стадіону

Читати ще

Відірвались від суперника на дев’ять очок: футбольний клуб «Буковина» став «зимовим чемпіоном» Першої ліги

Читати ще

Стадіон «Буковина» у Чернівцях орендуватимуть за понад 50 тисяч гривень: хто переміг на аукціоні

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Новости Украины