Будівельник вирвав перемогу над Шоле у першому матчі чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА

Кияни відіграли відставання у 12 очок

Будивельник — Шоле, фото — fiba.basketball

Будівельник обіграв Шоле у першому матчі 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА – 73:72.

Номінальні господарі активніше розпочали поєдинок, вирвавшись уперед після першої чверті. Однак французька команда вирівняла гру, а у другій чверті вирвалася вперед.

Після великої перерви Шоле зумів довести перевагу до 12 очок. Проте кияни провели ударний відрізок із рахунком 10:0, зрівняли рахунок та в останній чверті вирвали мінімальну перемогу.

Матч-відповідь команди проведуть у Франції 14 березня. Початок зустрічі – о 21:00 за київським часом.