Будівництво маєтку в Лісопарку: Терехов викликав поліцію

Заради будмайданчика вирубали дерева.

За словами мера Харкова, забудовники працюють без дозвільних документів. 

Харківський міський голова Ігор Терехов звернувся до поліції із заявою про зупинення незаконного будівництва у Лісопарку. Він приїхав на ділянку, де з весни йдуть будівельні роботи. Поруч із дитячою залізною дорогою уже заливають фундамент.

«Будівництво у Лісопарку приватного маєтку є незаконним, на нього немає жодного дозволу, воно має бути і буде зупинено», — запевнив мер Харкова. 

На місці будівництва у Лісопарку Ігорю Терехову розповіли, що «будівельники» вирубали 50 кленів та декілька дубів. Харківський міський голова викликав поліцію. 

«Хто — це має встановити слідство, немає жодного дозволу на будівництво. Вирубаний ліс наш. Пришліть сюди поліцію, давайте добʼємося зупинки», — говорив мер Харкова по телефону.

Нагадаємо, будівельні роботи поруч із дитячою залізною дорогою почалися ще навесні. На будівельному майданчику спочатку вирубали дерева, потім загнали техніку і почали рити котлован за парканом. Заступник міського голови з питань інфраструктури Євгеній Водовозов повідомляв, що на цій ділянці планують побудувати дорогу на виїзд із мікрорайону «Сокільники» — від вулиці Професорської у бік Харківського шосе. Будівництво планували розпочати не раніше наступного року. Приватну забудову чиновник відкидав.

Джерело

Новости Украины