За інформацією: Суспільне Полтава.
Керівник центру ветеранського розвитку у Полтаві Дмитро Бойко. Фото: Суспільне Полтава
Голова ветеранської організації медуніверситету Віктор Лебедєв Суспільному повідомив:
"Коли, наприклад, людина прийшла з війни і не знає, до кого звертатись ― до сімейного лікаря чи звертатись в госпіталь, ми підказуємо саме за профілем його, як йому краще бути".
Центр ветеранського розвитку у Полтаві діє на базі медичного університету. Фото: Суспільне Полтава
Готує центр і помічників ветеранів. Ними можуть стати як самі колишні військові, так і члени їхніх родин. Керівник центру Дмитро Бойко сказав:
"Зараз йдуть співбесіди з кандидатами. Одна група закінчила навчання у нас у Полтаві. Зараз з січня нові групи підуть на навчання. Такий собі кейс-менеджер, робота якого спрямована на те, щоб задовольняти запити дуже широкого спектру ветерана. Допомагати йому, починаючи від соціальних якихось питань до медичного скоординування".
Експонати війни у музеї медичного університету. Фото: Суспільне Полтава
У музеї історії розвитку медицини університету створили стенд з експонатами війни. Голова ветеранської організації медуніверситету Віктор Лебедєв повідомив:
"Займаємось профорієнтаційною роботою школярів, ліцеїстів. Збираємо все залізо цієї жахливої війни. Залізо потрапляє до людського тіла, і наша задача дістати його з людського тіла. Ми можемо нашою зброєю, нашим духом і нашою психологією перемогти будь-якого ворога".
Голова ветеранської організації медуніверситету Віктор Лебедєв. Фото: Суспільне Полтава
Нині центри ветеранського розвитку у Полтаві діють на базі двох навчальних закладів ― медичного університету та політехніки. Як повідомляла раніше Суспільному заступниця міністра у справах ветеранів Тетяна Калита, такі центри відкриють в усіх областях України.