Черешеньки з медом: бунт бюджетників, «фсьо по справєдлівості!», жовті стрічки ін да хаус

Черешеньки з медом: бунт бюджетників, "фсьо по справєдлівості!", жовті стрічки ін да хаус

Раді усіх вітати, бджілки-дорослі та бджілки-малята! Зичимо жити й не тужити, нашим воїнам – ворога бити, а русні – на чорнозем ізгнити! У тєлєграм-ехвірі «Черешеньки з медом» — новини, від яких солодшає на серці.

 

Першими, хто у Мелітополі відчув на своєму плечі тяжку іржаву залізну руку турботу «русского міра», були, звичайно ж, бюджетники – вчителі, лікарі, залізничники. Але ж рукодупість і дурнажадібність не минає жодного русака. Карток ще досі люди не отримали, і чи отримають – велике питання. Дехто не має зарплатні ще за грудень – а вже скоро весна почнеться!

 А шо такоє, гдє дєньгі, Зін? Знову спіонєрілі?

Напередодні загальноросійського шапіто, яке на болотах помилково називають «виборами», до славного Мелітополя, як комарі на голого, позлітались московитські партії та партєєчкі. «Єдіная расія», і чорту ясно, першою почала мізки людям промивать, а днями до міста завезли, наче дійну корову на ярмарок, партію «Справєдлівая расія». Яка відразу ж вчинила «по справєдлівості» — віджала офіс у «жирному» місці, де раніше був магазин «Київстару». Який ще раніше пограбували «соплємєннікі» оцих циркових любителів справедливості.

«Циркових», тому що справедливість «па-русскі» – це коли тебе пограбували, зґвалтували, але, дякувать Всевишньому, не вбили… І на тому уклін у самі портянки!

Всеукраїнський рух «Жовта стрічка» знову дібрався до Мелітополя. І «розніс» по місту сотні патріотичних листівок та жовто-блакитних стрічок. І це напередодні совєтського «дня защітніка атєчєства».  Русскф мєдвєдь злий та наляканий – болотні пацючки-воячки уже розносять кіпіш по району, шо скоро ЗСУ почне зносить артою усі хати і масово розпинати мальчіков в православних трусіках.

Це невимовно прекрасно! Тремтіть, рашистські недобитки! І бійтеся наших славних воїнів, хоробрих партизан та незламних патріотів. Бо Мелітополь – це Україна!

На сьогодні це всі новини. Надобраніч, любі бджілки! Сьогодні будьте обачні, не забувайте правило двох стін  – бо обізянки із-за порєбріка на річницю вторгнення можуть понатискати на кнопочкі «пуск» більше, ніж зазвчичай. Аби у вас все було тихо, а русні – сто лантухів із лихом!

Пишіть вашим черешенькам – [email protected].

Джерело

Новости Украины