Через Мелітополь запустять потік туристів-камікадзе

Через Мелитополь запустят поток туристов-камикадзе

Гауляйтер Запорізької області Є.Балицький звично взяв під козирок чергове розпорядження Путіна. Цього разу воно стосується перенаправлення кримського трафіку з Керченського мосту на Мелітополь.

Курортний сезон у Криму — все

Ба більше, Є.Балицький вважає, що ця перспектива відкриває небачені можливості для Запорізької області.

— Взяв участь у нараді під керівництвом Володимира Володимировича Путіна з членами уряду рф, на якій обговорили ситуацію на під'їзді до Кримського мосту, що для наших територій дуже актуально.

Які конкретно можливості відкриває таке нововведення, і чим же воно актуальне, залишається загадкою.

Є тільки одна економічно обґрунтована версія такої поведінки окупантів — спроба хоч якось "витягнути" провалений курортний сезон у Криму. Тому що цього року він повністю провалений.

Якщо 2021 року, за даними самих росіян, анексований півострів відвідали приблизно сім мільйонів туристів, то 2022 року ця цифра впала до п'яти мільйонів. Зрозуміло, ці цифри дуже завищені — пропаганда є пропаганда. Але факт зниження кількості курортників очевидний.

Цього року ситуація абсолютно плачевна. Щоправда, дехто вказує на величезні затори на Кримському мосту як на показник попиту.

Але це викликано не кількістю охочих відпочити, а запобіжними заходами, які в паніці вживають окупанти. Зокрема, вони ретельно оглядають усі машини, що прибувають на півострів. Звідси і значні затори, що часом сягали дев'яти-десяти тисяч авто.

Припустимо, що довжина одного легковика — три метри, то виходить, що в черзі стоїть близько 3-4 тисяч легковиків. Якщо виключити з цієї черги місцевих жителів, які постійно мотаються в прикордонні області Росії, а також фури, то виходить, що на свою чергу чекають лише близько семи-восьми тисяч туристів. Це якщо припустити, що в кожен легковик набивалося по чотири людини.

А якщо врахувати, що потягом до Криму зараз мало хто їздить, то картина для окупантів вимальовується катастрофічна.
Це підтверджують й інші підрахунки: частка окупованого Криму в бронюваннях готелів і житла для відпочинку серед росіян впала до 1%. Минулого року ця частка становила 3%, а 2021-го — аж 19%.

Мало рятують ситуацію і два мільярди рублів, виділені з бюджету рф підприємствам туристичної галузі ще в березні. Це зроблено для того, щоб можна було виплатити хоча б мінімальну зарплату співробітників.

Небезпечні маневри туристів вигідні пропаганді

Спроба "зрізати" гак, добираючись до Криму через Запорізьку область, зокрема, через Мелітополь — не просто безглузда, а й небезпечна витівка. Маршрут пролягає через дуже населені пункти, в яких періодично частенько буває дуже гаряче: Мелітополь (особливо якщо зважати на те, що через Медове місто рашисти постійно перекидають військову техніку), Якимівка, Рикове, Новоолексіївка.

Попытка “срезать” крюк, добираясь до Крыма через Запорожскую область - опасная затея.

Не варто забувати і про Чонгар: тамтешні мости — омріяна ціль для України, і по них уже прилітало 22 червня. Знадобилося два тижні і кілька мільйонів рублів, щоб привести мости до нормального стану Весь цей час машини спрямовували на інші КПП, що призводило до заторів, не менших, ніж на Кримському мосту.

Однак залишається ще одна версія — своїми туристами росія прикривається як щитом, щоб максимально убезпечити критично важливі для них об'єкти від ракетних обстрілів ЗСУ.

Пропаганда в цьому випадку абсолютно нічого не втрачає. Якщо туристи не потраплять під обстріл — буде "картинка" про квітучий російський світ у "нових" регіонах. Якщо потраплять, та ще й жертви будуть — почнуть верещати про нелюдських "укробандерівців", які обстрілюють мирних людей.

Така версія — з огляду на нелюдяність, що панує в русском мірє — здається найбільш правдоподібною.

Джерело

Новости Украины