Через спеку траса на Харківщині стала небезпечною

Водіїв просять повідомляти про ділянки, де піднялись плити.

Водіїв закликають бути вкрай обережними на трасі М-29.

Через спеку, що триває п`ятий день, на автомобільній дорозі державного значення М-29 Харків — Красноград — Перещепине — Дніпро можуть підніматися цементно-бетонні плити. Водіям краще зменшити швидкість, аби побачити перепону.

“Закликаємо водіїв бути максимально уважними, дотримуватися безпечної швидкості руху та стежити за дорожньою обстановко”, — повідомили у Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

Дорожники та патрульна поліція наглядають за станом ділянки дороги та обіцяють при виявленні небезпечних ділянок відреагувати.

Якщо ви помітили аварійне підняття плит, повідомте диспетчерську службу Служби відновлення за телефоном +38 (050) 278-93-87 та або поліцію.

Автор: Марія Мирошниченко

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України