Чернівецька «Буковина» вперше в сезоні зіграла з «Діназом» і перемогла

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Команда СФК «Буковина» перед матчем з «Діназом». Facebook/СФК «Буковина»

Футбольний клуб "Буковина" на виїзді обіграв "Діназ" із Вишгорода, що на Київщині. Гра закінчилась із рахунком 2:0. Матч відбувся 24 березня.

Про це стало відомо з прямої трансляції поєдинку на Youtube.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0. У другому таймі гравці "Буковини" активізувалися. На восьмій хвилині рахунок відкрив нападник Василь Палагнюк. А вже на 88-й хвилині другий гол забив півзахисник Іван Будняк.

Матч «Буковина»-«Діназ» 24 березня. Facebook / СФК «Буковина»

Гра закінчилась з рахунком 2:0. Тож "Буковина" піднялася на друге місце з десяти у турнірній таблиці групи на вибування. У активі команди 24 очки. Водночас ФК "Діназ" залишається на десятій сходинці.

Наступний матч "Буковина" зіграє вдома 30 березня проти ФК "Чернігів".

Перед стартом весняної частини сезону у Першій лізі "жовто-чорні" провели відкрите тренування.

Раніше Суспільне Чернівці розповідало у відео, які плани має ФК "Буковина" на весняний сезон Першої ліги:

Що відомо про ФК "Буковина" у весняному сезоні

• Загалом "Буковина" проведе десять матчів, а чемпіонат завершиться наприкінці травня.
  • "Буковина" – єдина в області футбольна команда, яка виступає на професійному рівні.
  • 24 листопада відбулася остання гра осіннього сезону Першої ліги. За його результатами Буковина потрапила у групу на вибування й змагатиметься за можливість залишитися в Першій лізі. В активі команди тоді було 21 очко.

Читати ще

Читати ще «Завдання — не вилетіти в Другу лігу». Що про плани на сезони кажуть у ФК «Буковина» на відкритому тренуванні

Читати ще «Провалили кінцівку сезону». Тренер футбольного клубу «Буковина» про підсумки команди у сезоні

Читати ще В укриттях є понад 2800 місць: у Чернівцях глядачам можуть дозволити відвідувати футбольні матчі на стадіоні «Буковина»