Червоний Хрест у Дружківці формує список маломобільних людей для отримання гуманітарки

Дружківська міська організація Червоного Хреста України проводить моніторинг потреб населення, котре не взмозі самостійно пересуватися містом та отримати важливу та необхідну для них гуманітарну допомогу.

У організації звертаються до дружківчан з проханням, якщо поруч з вами мешкає нужденна одинока літня людина, котра не має інформаційних інтернет ресурсів та не взмозі самостійно отримувати гуманітарної допомоги, ви можете зателефонувати до оператора офісу Дружківської МО ТЧХУ за номером 096 974 1703 та повідомити нам про це.

Телефон працюватиме з 9.00 до 13.00 по буднях. Будьте готові повідомити нам прізвище, ім’я, по-батькові людини за котру ви піклуєтесь, адресу мешкання та за можливістю номер телефону.

Після проведення сбору інформації, формування списків в подальшому волонтери доставлять маломобільним людям так необхідну допомогу.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України