ЦНАПи на Харківщині знову видають документи про народження, смерть і шлюб

Відновлена послуга державної реєстрації актів цивільного стану.

Кількість ЦНАПів, де надаватимуть ці послуги, обіцяють збільшити.

Відтепер у дев’яти центрах надання адміністративних послуг Харківської області можна отримати послуги державної реєстрації актів цивільного стану. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

У центрах надання адмінпослуг, розташованих у Дергачівській, Кегичівській, Люботинській, Первомайській та Біляївській громадах, видають свідоцтва про народження та смерть. Також там доступні послуги з укладання та розірвання шлюбу, «єМалятко», зміна імені та інші зміни в документи.

У ЦНАПі Лозівської громади надають такі ж послуги, окрім реєстрації шлюбу та видачі свідоцтв про смерть. У Наталинській і Красноградській громадах можна отримати послуги з видачі свідоцтва про народження, а також «єМалятко». У харківських ЦНАПах зараз надають усі послуги державної реєстрації актів цивільного стану, окрім видачі свідоцтв про смерть і реєстрації шлюбу.

«Щодня працюємо над відновленням надання адміністративних послуг на деокупованих територіях регіону та у населених пунктах, які постраждали в результаті збройної агресії рф. У найближчий час кількість ЦНАПів, де громадяни зможуть отримати послуги державної реєстрації актів цивільного стану, буде збільшуватися», — сказав заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Роман Семенуха.

Як писав UA-NEWS.in.ua, у Харкові знову можна обміняти та відновити посвідчення водія. Послугу «Обмін або видача у зв’язку з втратою (викраденням) посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспиту)» надають у двох центрах надання адміністративних послуг.

Джерело

Новости Украины