Дистанційно чи ні: стало відомо, як працюватимуть навчальні заклади у період локдауну (ВІДЕО)

Як працюватимуть навчальні заклади Тернопільщини під час локдауну вчора, 5 січня, розповіла начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

За її словами, школи учні яких зараз перебувають на канікулах після їх завершення вчитимуться дистанційно. Повідомляють на Facebook-сторінці Тернопільської ОДА.
«Більша частина навчальних закладів області зараз на канікулах але деякі навчальні заклади продовжили навчання до 6 –го січня і після цього в них розпочнуться канікули які триватимуть, які триватимуть до 25-го січня. Інша частина закладів вже пішла на канікули, які закінчаться 11 січня. Після цього вони виходять на дистанційну форму навчання», — каже Ольга Хома.

Щодо дитячих сдаочків, то в це й період вони працюватимуть як і до того, каже начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА. Виші, як і школи, прийматимуть рішення щодо форми навчання самостійно.
«Більша вищих навчальних закладів частина працює за змішаною формою. Тобто, коли одні групи навчаються очно, інші працюють дистанційно», — говорить Ольга Хома.

Источник