Діти не можуть тренуватися: у Кам’янському заявили про рейдерське захоплення спорткомплексу

Федерація тенісу України заявила про рейдерське захоплення спорткомплексу в Кам’янському
/ sobitie.com.ua

Федерація тенісу України (ФТУ) заявила, що в місті Кам’янське відбувається рейдерське захоплення спорткомплексу «Прометей». Діти не можуть відвідувати тренування через невідомих людей, що стоять на вході.

ФТУ 28 грудня повідомила, що будівлю «охороняють» агресивно налаштовані чоловіки у масках. Вони не допускають дітей до тренувань з тенісу.

До теми Від зашквару Ломаченка до скасованого матчу збірної: головні скандали в українському спорті 2020

У федерації додають, що, за деякими свідченням, у так званих «охоронців» вогнепальна зброя.

Батьки юних тенісистів, які до 24 грудня відвідували спорткомплекс, звернулися з листом до мера Кам’янського Андрія Білоусова вплинути на ситуацію.

Чому при спробі завести дитину у приміщення палацу великого тенісу КЗ СК «Прометей» для проведення тренування… люди у досить різкій та грубій формі відповідають, що тренування з великого тенісу скасовано, проводитися не будуть і тепер у цій будівлі будуть тренуватися лише баскетбольна та волейбольна команди «Прометей»… тих, кому не зрозуміло, лякають фізичною розправою?,
– йдеться у листі батьків.

У ФТУ заявляють, що те, що відбувається у Кам’янському, «може поставити хрест на перспективах зростання достойної зміни нашим чинним лідерам».

Що відомо про СК «Прометей»?

Це один з найстаріших спорткомплексів, який перебуває у комунальній власності. За інформацією ФТУ, після реконструкції СК «Прометей» з трьох тенісних кортів залишилося два. Один було переобладнано під баскетбольно-волейбольний майданчик.

Источник