Джокер відреагував на розслідування Hromadske про виїзди за кордон та підробку «білого квитка»

Джокер відреагував на розслідування Hromadske про виїзди за кордон та підробку "білого квитка"

153-й номер у виборчих списках партії «Слуга народу» Роман Кравець, якому приписують ведення телеграм-каналу «Джокер», спростував звинувачення Hromadske про підробку документів для виїзду за кордон. Заява опублікована у телеграм-каналі «Джокер», який має понад 200 тисяч підписників.

— Планую завтра звернутися в правоохоронні органи. Публічно буду освітлювати кожен крок. 1. Для перевірки білого квитка. Особисто буду прохати, щоб правоохоронці перевірили мій білий квиток. 2. Готовий повторно пройти ВЛК з будь-яким журналістом. ВЛК насправді проходити навіть не треба, достатньо підтвердити у будь-якого лікаря якого обере журналіст свій діагноз, — заявив Кравець. 

Також Кравець хоче звернутись в правоохоронні органи з проханням перевірити людей, які отримали про нього інформацію із різних баз даних. Кравець стверджує, що інформацію Hromadske отримало від підозрюваного у корупції ексзаступника керівника Офісу президента Андрія Смірнова.

Журналістка громадського Ярослава Вольвач маючи 100% докази мого білого чистого квитка цинічно брехала і маніпулювала. Журналістка громадського Ярослава Вольвач працює разом з проросійською журналісткою власницею телеграм каналу Харлі. Гюндуз Мамедов познайомив проросійську журналістку з Ярославою Вольвач і вони почали разом працювати, а потім до цього тандему приєднався Андрій Смірнов, друг Ярослави Вольвач, — стверджує Джокер.

20 листопада Hromadske опублікувало розслідування про виїзди Кравця за кордон. Журналісти стверджують, що Кравця 16 липня 2024 роки зняли з обліку як непридатного. На документі стоїть відмітка про те, що Кравець ознайомлений із рішенням ВЛК з нібито його підписом. Проте за даними «Громадського», з 20 червня до 20 липня Кравець був за кордоном. До червня 2024 року він виїжджав за кордон п’ять разів, після — ще тричі. У коментарі виданню сам Кравець сказав, що спершу виїжджав на підставі «Шляху», потім — за «білим» квитком. Журналісти вияснили, що під час цих поїздок Кравець зупинявся в дорогих готелях та відвідував бутіки Chanel, Gucci, Hermes та Louis Vuitton разом зі своєю дівчиною 23-річною блогеркою Уляною Мельник. 

У розслідуванні також йдеться про медійних друзів Кравця. Серед них інтерв’юєрка Раміна Есхакзай, співачка Надя Дорофєєва та співвласниця мережі салонів краси G.Bar Сабіна Мусіна.

Джокер відреагував на розслідування Hromadske про виїзди за кордон та підробку "білого квитка"

24 червня Hromadske розкрило особу «Джокера» з посиланням на анонімні свідчення двох десятків людей, серед яких депутат, колишні й чинні посадовці, співробітники спецслужб. Сам Кравець у коментарі Hromadske сказав, що він був «Джокером», але канал продав 2 роки тому за 2 мільйони доларів у криптовалюті. Тоді ж він стверджував, що виїжджає за кордон, так як має «білий квиток».

Про Телеграм-канал «Джокер» вперше дізналися 30 жовтня 2019 року. Він опублікував листування, яке вів під виглядом тодішнього генпрокурора Руслана Рябошапки із народним депутатом від «Слуги народу» Богданом Яременком. Вони обговорювали секс-скандал у Раді, фігурантом якого став Яременко. 

 

Джерело

Новости Украины