Для чого на телефон надсилають сповіщення про НС на Рівненщині та скільки це триватиме

За інформацією: Суспільне Рівне.

Фото: Суспільне Рівне

Понад два тижні на Рівненщині ДСНС тестує нову систему оповіщення населення про надзвичайні ситуації. Це специфічний сигнал і повідомлення на мобільному телефоні, який приходить, навіть якщо на пристрої вимкнений звук. У Рівненській обласній військовій адміністрації зауважують, що триватиме це тестування до жовтня.

Тестування розпочали із 7 вересня у 17 областях України, де не тривають бойові дії. Про те, чим оповіщення від ДСНС відрізняється від звичайного смс-інформування, Суспільне розповідало у цьому матеріалі.

Як повідомив начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль на сторінках у соцмережах, тестування потрібне для усунення недоліків програмного забезпечення.

"Коли розробники його завершать, сповіщення приходитимуть лише в разі надзвичайних ситуацій. Наприклад, коли відбуватиметься евакуація населення, з’являться хімічні чи радіаційні загрози тощо", — йдеться у повідомленні.

Також він додав, що нове оповіщення вже завершують перевіряти. Воно повноцінно працюватиме із жовтня на всій території України.

Ми у Twitter