Дніпро-1 здолав Колос завдяки хет-трику Довбика

Форвард збірної України вкотре продемонстрував, що він у гарній ігровій формі.

Дніпро-1 здобув переконливу перемогу над Колосом завдяки лідеру своїх атак – Артему Довбику.   Зазначимо, що у поєдинку 12-го туру у Ковалівці нападаючий збірної України відкрив рахунок вже на п’ятій хвилині матчу, коли впевнено реалізував пенальті.   У середині тайму господарі змогли відігратися, так само реалізувавши 11-метровий. Точний удар на рахунку Мілька.   Але практично відразу Довбик повернув лідерство своїй команді, бо забив після передачі Піхальонка.   А у другій половині форвард зміцнив перевагу дніпровців, коли забив третій м’яч, цього разу з передачі Громова. 3:1 – перемога Дніпра-1, який продовжує лідирувати у турнірній таблиці.   УПЛ. 12-й тур   Колос – Дніпро-1 – 1:3   Голи: Довбик, 5, пенальті, 36, 77 – Мілько, 31, пенальті   Попередження: Бабенко 24, Мілько 34, Назаренко 42, Чорноморець 53, Болбат 65.   Колос: 23. Волинець, 15. Чорноморець, 3. Гончаренко, 44. Чоботенко, 33. Золотов, 14. Мілько (капітан), 99. Задоя (10. Ореховський, 55), 9. Смирний (23. Попов, 66), 47. М’якушко (69. Ільїн, 82), 50. Болбат, 22. Безбородько (11. Ісаєнко, 82).   Дніпро-1: 93. Валеф, 6. Бузанелло, 99. Гомес, 5. Сарапій, 3. Адам’юк (2. Кононов – 90+1), 29. Назаренко (25. Когут, 71), 18. Бабенко, 22. Рубчинський (11. Громов, 71), 8. Піхальонок (капітан) (15. Логінов, 83), 9. Гуцуляк (34. Танчик, 46), 7. Довбик.