Дніпро обіграв Спортінг в третьому турі Кубка Європи ФІБА

Перша перемога команди Володимира Коваля в основному раунді турніру

Днепр — Спортинг, фото — fbu.ua

БК Дніпро обіграв Спортінг у третьому турі основного раунду Кубка Європи ФІБА-2024/25 – 78:70.

Дніпряни успішно розпочали поєдинок, повівши в рахунку з перших хвилин. Команда Володимира Коваля поступово нарощувала перевагу, довівши перевагу до +14 у другій чверті. Однак господарі скоротили відставання ще до великої перерви, а у третій чверті ненадовго змогли вийти вперед.

Українська команда повернула собі ініціативу. Заключну чверть підопічні Коваля виграли з перевагою +7, здобувши перемогу у матчі.

Дніпро вперше переміг у основному раунді Кубка Європи. У попередніх матчах команда Коваля програла польському Анвілу (71:114) і тому ж Спортінгу (57:68). У наступному матчі дніпряни зіграють із лідером групи італійським Динамо Сассарі 22 жовтня.

На груповому етапі Кубка Європи грають команди у 10 групах. Після трьох турів дніпряни посідають третє місце у квартеті D. У наступний раунд вийдуть переможці квартетів, а також шість найкращих команд, що посіли другі місця.