До керівників КП, які пройшли перевірку виконкому у Валерія Баранова запитань немає — Новости Бердянска

Про це Бердянський міський голова Валерій Баранов заявив на прес-конференції

Черговий приклад кардинальної трансформації поглядів Валерія Баранова періоду виборчої кампанії і його діяльності в якості міського голови містяни могли спостерігати на черговій прес-конференції очільника Бердянська. Мер офіційно визнав, що до ставлеників свого попередника Володимира Чепурного на посаді керівників комунальних підприємств, які пройшли перевірку виконавчого комітету, в більшості випадків у нього претензій немає.

Своєю заявою Валерій Баранов офіційно підтвердив наші висновки після чергової, так званої, перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Центральний ринок». Наразі триває перевірка «Палацу спорту». Враховуючи, що серйозних порушень на підприємствах, на яких працевлаштовані представники «корпорації» перевіряючі Валерія Баранова не знаходять, їх ефективність можна вважати вкрай низькою.

Гучно анонсовані мером перевірки комунальних підприємств не дають жодних результатів

В черговий раз нагадаємо, наскільки категоричним був Валерій Баранов в минулому році по відношенню до призначених Володимиром Чепурним керівників комунальних підприємств. Але, схоже, щось пішло не так…

Источник