До Мелітополя масово приїжджають на ПМП росіяни та білоруси

В Мелитополь массово приезжают на ПМЖ россияне и белорусы

В окупований Мелітополь прибуває дедалі більше мігрантів із Росії. Більшість із них мають намір залишитися тут жити.

Йдеться вже не тільки про силовиків і чиновників, а й про багатьох працівників, яких наймають на будівельні роботи. Оскільки місцеві жителі відмовляються працювати на ворога, замість них окупанти наймають не лише росіян, а й громадян республіки Білорусь та інших країн.

Працівники та держслужбовці, які їдуть працювати на ТОТ, привозять із собою свої родини. Це вже призвело до збільшення цін на житло в багатьох тимчасово окупованих містах. Наприклад, у Мелітополі однушку продають за 45 тисяч доларів.

Громадян України при цьому піддають депортації або змушують прийняти російську ідентичність. Росія також масово викрадає українських дітей, виховуючи з них власних яничар.

Таким чином кремль проводить політику із заміщення місцевого населення своїм власним, лояльним до рф. Ця політика відповідає всім ознакам геноциду, як це визначено в міжнародному праві.

Центр Національного Опору наголошує, що всі українські землі будуть звільнені, а всі окупанти, які беруть участь у геноциді нашої нації, понесуть відповідальність за це.

Джерело

Новости Украины