До Вінниці з Європи надіслали партію солі. Фото

29 травня заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний повідомив про те, що до міста надійшла партія солі. Черговий вантаж надійшов з Європи.

«У першу чергу сіль буде відпускатися виробникам продуктів харчування, щоб забезпечити їх стабільну роботу та наявність їхньої продукції у торгівельних мережах. Також частина надійде в мережі магазинів Вінниці», – йдеться у його повідомленні.

Там також зазначається, що очікуються ще постачання.

«Робимо усе можливе, щоб сіль по доступним цінам найближчим часом була у вільному доступі для усіх вінничан», – додав Очеретний.

Нагадаємо, нещодавно в Україні знову заговорили про дефіцит солі у магазинах країни. На Донеччині, де її видобували та працювало найбільше підприємство у Європі – не оминули ворожі обстріли. А ми робили огляд, як містяни відреагували на дефіцит солі та чим її пропонують замінити.

До Вінниці з Європи надіслали партію солі. Фото

До Вінниці з Європи надіслали партію солі. Фото

До Вінниці з Європи надіслали партію солі. Фото

Источник

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України